Ogłoszenia 22.04.2018

1.Dziś w niedzielę Dobrego Pasterza modlimy się o dobre i święte powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Swoją ofiarą wspieramy społeczność WSD w Łomży, za te ofiary serdecznie i gorąco dziękujemy.

2.Polecamy w naszych modlitwach szczególnie powołania z naszej parafii ale również alumnów seminarium z naszej diecezji. Modlimy się również w intencji kapłanów pochodzących z naszej parafii i tych którzy w niej pracowali i udzielali nam sakramentów.

3.W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w poniedziałek uroczystość Świętego Wojciecha, w środę święto św. Marka Apostoła.

W tym tygodniu w dniach 24 25 26 kwietnia br. pod kierunkiem naszych księży wikariuszy będziemy przeżywać 40-godzinne nabożeństwo.

Msze święte w tych dniach 7.00;10.00 i 17.00, przeplatane adorację Najświętszego Sakramentu do której gorąco zapraszamy i zachęcamy.

Dziś rozpoczęcie nowenny do Ducha Świętego dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.

26 kwietnia o godzinie 17.00 spotkanie obowiązkowe młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, będzie wyznanie wiary wobec księdza z wydziału katechetycznego odpowiedzialnego za przygotowanie do sakramentu bierzmowania. 29 kwietnia o godzinie 17.00 msza święta w intencji trwający w trzeźwości.

W niedzielę 20 maja organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Góry Kalwarii, gdzie nasza parafia podejmie dla naszego kościoła relikwie I stopnia świętego Stanisława Papczyńskiego, który obok świętego Maksymiliana Kolbego jest wielkim czcicielem Matki Bożej. Pragniemy, aby jego relikwie znalazły się w ołtarzu Matki Bożej Częstochowskiej, już można się zapisywać. Koszt 30 zł od osoby, wyjazd w niedzielę 20-tego rano o 8.00. A wprowadzenie relikwii do naszego kościoła planujemy o 17.00.

4.Odnowa w Duchu Świętym „Stół Pański” 19 maja br. na 20:00 zaprasza na modlitwy wigilii Zesłania Ducha Świętego.

5.Z naszego grona parafialnego odeszła po wieczną nagrodę ś.p. Sabina Łępicka lat 87 z Czarnowca.