Ogłoszenia 10.06.2018

1. Przyszliśmy na Mszę świętą, by usłyszeć słowo Boże i by wspólnie się modlić. Pan Jezus powiedział do nas: „Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą ten mi jest bratem, siostrą i matką”. Musimy jeszcze bardziej starać się pełnić Jego wolę.

2. W czerwcu oddajmy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego po Mszy Świętej o 17-tej a w niedzielę i święta po Mszy Świętej o 13-tej.

3. Nasi sąsiedzi parafianie z Przytuł Starych zapraszają nas na odpust ku czci świętego Antoniego Padewskiego, suma w Przytułach Starych o 12.30

4. Środa 13- go zapraszamy o godz. 19-tej na Nabożeństwo Fatimskie.

5. Niedziela 17-tego ostatnia kończącego się roku szkolnego. Na Mszy Świętej o 11.30 podziękujemy Panu Bogu za wszelkie łaski otrzymane w tym roku szkolnym. Serdecznie zapraszamy dziatwę szkolną i młodzież.

6. W przyszłą niedzielę tj. 17-tego brać kolejarska i organizatorzy zapraszają nas na Festyn, na dworcu kolejowym w Ostrołęce. Myślę, że każdy coś dla siebie znajdzie.

7. Niech Pan Jezus obficie wylewa swoje łaski na solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

8. Z naszego grona parafialnego odeszli po wieczną nagrodę w domu Ojca Niebieskiego

  • śp. Mieczysław Kupis l. 94 z Czarnowca

  • śp. Rafał Jurkowski l. 27 z USA

  • śp. Anastazja Borkowska l. 94 z ul. Kolejowej