Ogłoszenia 25.12.2018

NARODZENIE PAŃSKIE 25 grudnia 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Drodzy siostry i bracia. W ten święty dzień Bożego narodzenia radość Matki Bożej, św. Józefa, Aniołów i pasterzy staje się naszym udziałem. Sprawując tę uroczystą liturgię, pragniemy i my choć odrobinę przybliżyć się do Pana Boga, który stał się człowiekiem i zamieszkał wśród nas. Niech zatem spełnią się wszystkie życzenia wypowiedziane w wigilijny wieczór, niech przychodzący Zbawiciel napełnia swoją łaską nasze serca. Parafianom oraz wszystkim dzielącym z nami radość świąt Bożego Narodzenia niech obficie udziela błogosławieństwa narodzony w Betlejem Syn Boży.

2. W niedzielę 30 grudnia świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Z racji ostatniej niedzieli miesiąca ofiary przeznaczone są na pokrycie zużytego gazu w kościele.

3. 2 stycznia 2019r. Zaczniemy odwiedziny duszpasterskie- kolęda: 9.00 Janochy, 14.30: Rzekuń : ul. Wiosenna, Cicha, Kościuszki, Platynowa; 15.30 – Rzekuń: ul. Jarzębinowa, Sadowa, Wiśniowa, Srebrna, Złota, Diamentowa

4. Z racji odwiedzin duszpasterskich zmieni się porządek Mszy Świętych w dni powszednie tylko o godz. 7.00.