Ogłoszenia 24.02.2019

SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 24 lutego 2019

1. Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.

2. W czwartkowy wieczór zapraszamy do modlitwy w intencji o nowe powołania kapłańskie i zakonne, zwłaszcza z naszej wspólnoty parafialnej.

3. W tym tygodniu I piątek miesiąca, możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. I sobota miesiąca. Zmiana tajemnic żywego różańca po Mszy św. o 7.30 oraz adoracja Najświętszego Sakramentu pod przewodnictwem odnowy w Duchu Świętym „Stół Pański”.

4. Przyszła niedziela I miesiąca marca, ofiary składane na tacę w naszej diecezji przeznaczone są na WSD w Łomży.

5. Słowa serdecznego podziękowania należą się Panom z Zabiela przy wycince gałęzi i krzaków przy plebanii.

6. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy obfitych Bożych darów i wielu znaków ludzkiej miłości.

7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności

  • śp. Zofia Kuziak l.81

  • śp. Jerzy Jóźwik l.70 Wieczny odpoczynek…