Ogłoszenia 22.09.2019

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 22 września 2019

1. Odczytana dzisiaj Ewangelia zachęca nas do refleksji nad naszym stosunkiem do dóbr doczesnych. Prawdziwa wolność serca, którą proponuje i ofiarowuje nam Chrystus, pozwala nam bezpiecznie korzystać z ziemskich dóbr, nie zatracając jednocześnie wrażliwości na drugiego człowieka i sprawy duchowe.

2. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

5. W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Pio z Pietrelciny, wytrwałego spowiednika i kierownika duchowego. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w naszej świątyni w dni powszednie przed mszą św..

6. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 17.00.

7. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej.

8. Solenizantom i jubilatom życzymy wszelkiego błogosławieństwa i pogody ducha.