Ogłoszenia – 27.03.2022

  • W najbliższą niedzielę 3 kwietnia w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które potrwają do wtorku 5 kwietnia włącznie. Bardzo proszę, abyśmy tak zaplanowali swoje życie zawodowe, rodzinne i osobiste, ażeby każdego dnia uczestniczyć w tych rekolekcjach. Zachęcamy do podjęcia refleksji nad swoim życiem, dokonania rachunku sumienia i przystąpienia do sakramentu spowiedzi zwłaszcza w poniedziałek i we wtorek, kiedy przyjadą do nas księża z sąsiednich parafii.

Porządek rekolekcji: w niedziele Msze św. o 8.00; 10.00 dla dzieci; 12.00 i 17.00. W poniedziałek i we wtorek: 7.00; 9.00 dla dzieci; 11.30; 16.00 i 18.00.

  • W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. W I Sobotę miesiąca zapraszam KŻR na Mszę św. o godz. 7.30, a następnie na wspólną modlitwę różańcową przed Najświętszym Sakramentem. Modlimy się o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i za naszą wschodnią granicą na Ukrainie.
  • W najbliższy piątek proszę aby rozważania podczas nabożeństwa Drogi Krzyżowej poprowadziły KŻR z Rzekunia.
  • Bardzo dziękuję panu Przemysławowi Jastrzębskiemu i panom Stanisławowi Krak i Zbigniewowi Małkowskiemu za pomoc przy przygotowaniu kontenerów ze śmieciami z cmentarza do wywozu.
  • Panów, którzy w najbliższy wtorek od godz. 9.00 mieliby czas i chęci zapraszam do zbierania kamieni na terenach przy kościelnych.
  • Jak co roku prosimy o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  • Na zakończenie pomódlmy się za tych, którzy w mijającym tygodniu odeszli od nas do wieczności: śp. Zygmunt Ostrowski z Zabiela l. 88; śp. Jerzy Grala z Rzekunia l. 87; śp. Halina Napłoszek z Rzekunia l.73. Wieczny odpoczynek.