Ogłoszenia – 24.07.2022 – 17 Niedziela Zwykła C

  1. W naszej parafii mamy jeden Krąg Domowego Kościoła. Ale od września pragniemy zawiązać drugi Kręg Domowego Kościoła. Dlatego małżeństwa, które chciałyby tworzyć, należeć i formować swoją duchowość na drodze Domowego Kościoła zapraszamy, aby zgłosiły się do ks. Bartłomieja.
  2. W dniach 17 – 24 luty 2023 organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Wszelkie informacje na ten temat można uzyskać w kancelarii parafialnej, u ks. Bartłomieja lub na stronie internetowej naszej parafii w zakładce „aktualności”.
  3. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy dzień automobilistów, motocyklistów i kierowców pojazdów mechanicznych z racji przypadającego w dniu jutrzejszym wspomnienia św. Krzysztofa, patronakierowców. Po każdej Mszy św, święcimy nasze pojazdy tradycyjnie przy figurze św. Krzysztofa. A swoimi ofiarami składanymi przy tej okazji będziemy mogli wesprzeć  zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  4. We wtorek w liturgii wspominamy św. Joachima i Annę rodziców Matki Bożej i dziadków Pana Jezusa. Z tej racji wszystkim babciom i dziadkom, wszystkim Krzysztofom, Annom i Joachimom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  5. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone są na KUL i cele edukacyjne naszej diecezji.
  6. A za dwa tygodnie 7 sierpnia przyjedzie do nas ks. profesor, wychowawca i wicerektor WSD w Łomży, ks. Zbigniew Skuza głosząc nam homilie a ofiary składane na tacę będą przeznaczone na utrzymanie i potrzeby WSD w Łomży.
  7. Od poniedziałku pierwszego sierpnia rozpoczniemy Apele Jasnogórskie. W związku z tym w niedzielę i w dni powszednie od 1 – 15 sierpnia nie będzie Mszy św, o godz. 17.00 tylko o 20.00. O godz. 20.00 rozpocznie się Msza św. a po Mszy sw. przy wystawionym Najświętszym Sakramencie odmówimy różaniec. Całość zakończy śpiew Apelu Jasnogórskiego. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tych wyjątkowych formach modlitwy.
  8.  Bardzo proszę też zapisywać się do Grupy Białej p.w. Jana Pawła II, czyli do pielgrzymów duchowych. Tradycyjnie Pielgrzym Duchowy otrzymuje znaczek i kartę pielgrzyma. Przy tej okazji składamy też dobrowolną ofiarę, która przekazana będzie kierownikowi Pielgrzymki na organizowanie za rok kolejnej pieszej pielgrzymki do Częstochowy.
  9. Od 1 sierpnia do 13 sierpnia w dni powszednie z racji na Apele Jasnogórskie Kancelaria parafialna czynna będzie od godz. 19.00 do 19.50.
  10. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom składającym swoje ofiary na rzecz naszej parafii.